امام علی (ع): سخن چون داروست، اندکش سود می بخشد و بسیارش کشنده اسـت امام جواد (ع): بدان کـه از دید خداوند پنهان نیستی، پس بنگر چگونه اي؟ حضرت محمد (ص): هرکسی آبروی مومنی را حفظ کند بدون تردید بهشت بر او واجب شود امام زمان (عج): زمین هیچ گاه از حجت خالی نخواهد بود؛ چه آن حجت ظاهر باشد و چه پنهان

سخن مدیر عامل
ارائه خدمات سلامت یکی از ضروری ترین و حساس ترین عملکرد خدمات عمومی و از مهمترین زیرساخت های شهری می باشد. برنامه ریزی و طراحی مجموعه های بهداشتی و درمانی و خصوصاً بیمارستان ها نیازمند مطالعه دقیق و همه جانبه از وضعیت اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی منطقه با نگاه به آینده و هماهنگی آن با خواست ذینفعان می باشد. شرکت امین طب سپانو به عنوان متولی ساخت و تکمیل پروژه بیمارستان ۲۵۰ تختخوابی اسپادانا، یکی از مهمترین ماموریت های خود را نیل به تلاقی اراده مجتمع فولاد مبارکه به عنوان سهامدار و سرمایه گذار اصلی پروژه در جهت خدمت رسانی مطلوب و ویژه به پرسنل خدوم آن شرکت و خانواده محترم ایشان و نیازهای درمانی فعلی و آتی مردم نجیب اصفهان می داند و در این مسیر گام بر می‌دارد.

مهندس محمدرضا عمانی

درباره ما

شرکت امین طب سپانو با استعانت از درگاه الهی و با همراهی خانواده بزرگ فولاد مبارکه اصفهان به منظور تقویت مشارکت در بخش خصوصی حوزه سلامت در راستای افزایش سطح سلامت در میهن عزیزمان در تیر ماه سال ۱۳۹۶ به ثبت رسیده است.

پروژه در حال انجام

شبکه های اجتماعی

QR کد

تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به شرکت امین طب سپانو می باشد

طراحی سایت افسون وب