امام علی (ع): خردمندترین مردم کسی است که به عواقب و فرجام کار بیشتر بنگرد امام باقر (ع): عالمی که مردم ار علم او بهره گیرند، از هفتاد هزار عابد بهتر است حضرت محمد (ص): هرکسی آبروی مومنی را حفظ کند بدون تردید بهشت بر او واجب شود امام زمان (عج): زمین هیچ گاه از حجت خالی نخواهد بود؛ چه آن حجت ظاهر باشد و چه پنهان

شرکت امین طب سپانو پس از خرید پروژه بیمارستان از شرکت خدمات بهداشتی درمانی پویندگان طب سپاهان موفق به اخذ موافقت وزیر وقت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و دریافت موافقت اصولی بیمارستان 150 تخـت بـه شماره ۹۰۰۰۲۰-۱ مورخ ۰۹/۰۷/۱۳۹۷ و معتبر تا تاریخ ۲۴/۱۲/۱۴۰۲ قبل از واگذاری به شرکت فولاد مبارکه اصفهان شده و بعد از واگذاری بخش عمده از سهام به شرکت فولاد مبارکه اصفهان موفق به اخذ موافقت نامه تغییرات بخشهای بستری ویژه به ۲۵۰ تخت به شماره ۱۸۳۱۴۵-۱۲ در مورخ 1399/06/18 و موافقت نامه تاسیس شرکت تسهیل گر، ارائه خدمات تشخیصی درمانی بیماران بین الملل به شماره ۱۷۵۵۴۹- ۱ مورخ ۱۸/۰۷/۱۳۹۹ در شهر اصفهان بخش ۵، از معاونت درمان دفتر نظارت و اعتباربخشی امور درمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گردیده است.

این شرکت در گام نخست اقدام به سرمایه گذاری در بیمارستان اسپادانا واقع در سپاهان شهر استان اصفهان با زیربنای ۴۰۰۰۰ متر مربع و با مجوز ۲۵۰ تخت خواب نموده است.

با توجه به این که شرکت های حوزه سلامت نقش مهم و گسترده ای در سلامت فردی و عمومی جامعه در جهت کنترل و پیشگیری از بیماری ها ایفا می کنند، شرکت امین طب سپانو نیز همواره در تلاش است به بکارگیری پتانسیل های علمی و اجرایی موجود، گامی موثر در حوزه سلامت در میهن عزیزمان ایران بردارد.

اطلاعات تخصصی در حوزه سلامت

شرکت امین طب سپانو پیشرو و فعال در حوزه سلامت

برای مشاهده اطلاعات کلیک کنید

موضوع فعالیت های شرکتخرید، فروش، صادرات و واردات دارو و کالاهای پزشکی، و لوازم و تجهیزات پزشکی، شرکت در مناقصات و مزایدات دولتی و خصوصی داخلی و خارجی، راه اندازی و تأسیس بیمارستان و مراکز درمانی، اخذ وام و تسهیلات بانکها و موسسات مالی داخلی و خارجی صرفاً جهت تحقق اهداف شرکت، انعقاد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی در صورت لزوم و پس از اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذیربط ثبت موضوع فعالیت زیر به منزله اخذ مجوز و صدور پروانه فعالیت نمی باشد. تاسیس، اداره و بهره برداری مراکز پزشکی و موسسات بهداشتی درمانی شامل کلینیک هـا پاراکلینیکهای تخصصی، بیمارستان ها، مراکز طـب عمومی و صنعتی و بهداشت حرفه ای، تأسیس و اداره و بهره برداری و تربیت کادر مورد نیاز انجام هرگونـه خـدماتی که به نحوی با موضوع شرکت امور پزشکی امور تجاری امور بازرگانی امور ساختمانی و صادرات و واردات ارتباط داشته باشد. ایجاد و تأسیس کلیه واحدهای خدماتی رفاهی و مسکونی مرتبط با شرکت ایجاد تمهیدات و امکانات لازم جهت تربیت کادر درمانی و تخصص های مختلف پس از اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح، ارائـه خـدمات درمانی، پیشگیری، تشخیصی و درمانی از تمام سطوح به بیماران بین الملل ثبت موضوع فعالیت به منزله اخذ و صدور مجوز نمی باشد. و در صورت لزوم پس از اخذ مجوزهای لازم.

درباره ما

شرکت امین طب سپانو با استعانت از درگاه الهی و با همراهی خانواده بزرگ فولاد مبارکه اصفهان به منظور تقویت مشارکت در بخش خصوصی حوزه سلامت در راستای افزایش سطح سلامت در میهن عزیزمان در تیر ماه سال ۱۳۹۶ به ثبت رسیده است.

پروژه در حال انجام

شبکه های اجتماعی

QR کد

تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به شرکت امین طب سپانو می باشد

طراحی سایت افسون وب