امام علی (ع): خردمندترین مردم کسی است که به عواقب و فرجام کار بیشتر بنگرد امام باقر (ع): عالمی که مردم ار علم او بهره گیرند، از هفتاد هزار عابد بهتر است حضرت محمد (ص): هرکسی آبروی مومنی را حفظ کند بدون تردید بهشت بر او واجب شود امام زمان (عج): زمین هیچ گاه از حجت خالی نخواهد بود؛ چه آن حجت ظاهر باشد و چه پنهان

برگزاری مراسم جشن میلاد حضرت معصومه(س) و تجلیل از همکاران شرکت +تصاویر

برگزاری مراسم جشن میلاد حضرت معصومه(س) و تجلیل از همکاران شرکت +تصاویر

به گزارش روابط عمومی شرکت امین طب سپانو، مراسم جشنی به مناسبت میلاد باسعادت حضرت معصومه(س) همراه بااعطای یک شاخه گل و هدیه ای به فرزندان دختر همکاران و مهندسان شرکت برگزار شد.

همچنین در این مراسم به پاس زحمات و تلاش های چندین ساله مهندسان شرکت امین طب سپانو در اجرای پروژه بیمارستان 250 تختخوابی اسپادانا که به تازگی تحت عنوان قرارداد مدیریت طرح(MC) به شرکت فنی مهندسی فولاد مبارکه مهر جی پیوسته اند، لوح سپاس اعطا گردید.

دراین مراسم محمد رضا عمانی، مدیر عامل محترم شرکت، ضمن قدردانی از تلاشهای بی وقفه یکایک همکاران شرکت امین طب سپانو در زمینه های مختلف،بر ادامه مسیر توسعه و پیشرفت شرکت در سایه خلاقیت ها، تلاش های جهادی و خالصانه و توانمندی های همکاران ومهندسان در اجرای پروژه های آتی در حوزه سلامت تاکید کرد.

ایشان، همدلی، همراهی، همکلامی و ترسیم نقطه مشترک در منظومه اهدافی شرکت بین همکاران را لازمه رسیدن به قله موفقیت در زمینه کاری عنوان کرد و گفت:اقدامات و پروژه های بزرگ، جز در سایه وحدت رویه همه جانبه کارکنان و پرسنل میسر نمی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

درباره ما

شرکت امین طب سپانو با استعانت از درگاه الهی و با همراهی خانواده بزرگ فولاد مبارکه اصفهان به منظور تقویت مشارکت در بخش خصوصی حوزه سلامت در راستای افزایش سطح سلامت در میهن عزیزمان در تیر ماه سال ۱۳۹۶ به ثبت رسیده است.

پروژه در حال انجام

شبکه های اجتماعی

QR کد

تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به شرکت امین طب سپانو می باشد

طراحی سایت افسون وب