امام علی (ع): خردمندترین مردم کسی است که به عواقب و فرجام کار بیشتر بنگرد امام باقر (ع): عالمی که مردم ار علم او بهره گیرند، از هفتاد هزار عابد بهتر است حضرت محمد (ص): هرکسی آبروی مومنی را حفظ کند بدون تردید بهشت بر او واجب شود امام زمان (عج): زمین هیچ گاه از حجت خالی نخواهد بود؛ چه آن حجت ظاهر باشد و چه پنهان

حضور شرکت«امین طب سپانو»در نمایشگاه بین المللی فولاد کیش +تصاویر

حضور شرکت«امین طب سپانو»در نمایشگاه بین المللی فولاد کیش +تصاویر

به گزارش روابط عمومی شرکت امین طب سپانو، نمایشگاه بین المللی فولاد کیش سه‌شنبه ۲ آبان ۱۴۰۲ در محل نمایشگاه‌های دائمی جزیره کیش آغاز به کار کرد.

گروه فولاد مبارکه اصفهان از مهم‌ترین هلدینگ‌هایی است که در این نمایشگاه حضوری فعال دارد. شرکت فولاد هرمزگان، هلدینگ توکا فولاد، هلدینگ آتیه فولاد نقش جهان، شرکت پشتیبانی و توسعه فناوری و نوآوری فولاد مبارکه، شرکت ایریسا، شرکت ورق خودرو چهار محال و بختیاری، هلدینگ فولاد متیل، شرکت فولاد سنگ مبارکه، شرکت فولاد سنگان، شرکت فولاد سفید دشت چهارمحال و بختیاری، شرکت فلز تدارک مبارکه، شرکت فنی مهندسی مبارکه، شرکت صناپ و شرکت امین طب سپانو از شرکت‌های زیر مجموعه های گروه فولاد مبارکه بودند که در این رویداد سه روزه حضور داشتند.

 

شرکت امین طب سپانو در گام نخست فعالیت های خود، اقدام به سرمایه گذاری در بیمارستان فوق تخصصی قلب اسپادانا واقع در سپاهان شهر استان اصفهان با زیربنای ۴۰۰۰۰ متر مربع و با مجوز ۲۵۰ تخت خواب کرده است.

قابل به ذکر است، با توجه به این که شرکت های حوزه سلامت نقش مهم و گسترده ای در سلامت فردی و عمومی جامعه در جهت کنترل و پیشگیری از بیماری ها ایفا می کنند، شرکت امین طب سپانو نیز همواره در تلاش است به بکارگیری پتانسیل های علمی و اجرایی موجود، گامی موثر در حوزه سلامت در میهن عزیزمان ایران بردارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

درباره ما

شرکت امین طب سپانو با استعانت از درگاه الهی و با همراهی خانواده بزرگ فولاد مبارکه اصفهان به منظور تقویت مشارکت در بخش خصوصی حوزه سلامت در راستای افزایش سطح سلامت در میهن عزیزمان در تیر ماه سال ۱۳۹۶ به ثبت رسیده است.

پروژه در حال انجام

شبکه های اجتماعی

QR کد

تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به شرکت امین طب سپانو می باشد

طراحی سایت افسون وب