امام علی (ع): سخن چون داروست، اندکش سود می بخشد و بسیارش کشنده اسـت امام جواد (ع): بدان کـه از دید خداوند پنهان نیستی، پس بنگر چگونه اي؟ حضرت محمد (ص): هرکسی آبروی مومنی را حفظ کند بدون تردید بهشت بر او واجب شود امام زمان (عج): زمین هیچ گاه از حجت خالی نخواهد بود؛ چه آن حجت ظاهر باشد و چه پنهان

دیدار مدیر منطقه ای بانک سینا با هیئت مدیره شرکت امین طب سپانو +تصاویر

دیدار مدیر منطقه ای بانک سینا با هیئت مدیره شرکت امین طب سپانو +تصاویر

به گزارش روابط عمومی امین طب سپانو، علیرضا عشقی مدیر منطقه اصفهان و چهارمحال و بختیاری بانک سینا به همراه معاونین خود، صبح امروز با اعضای هیئت مدیره شرکت امین طب سپانو دیدار و گفت وگو کرد.
در این جلسه مشترک مهندس حسین مدرسی فر، رئیس هیئت مدیره، دکتر امیر سامان روستائی، نایب رئیس هیئت مدیره، مهندس محمد رضا عمانی مدیر عامل شرکت و مهندس نوراله بهرامی به عنوان عضو موظف هیئت مدیره حضور داشته و در راستای تعاملات و همکاری های مالی در آینده با مدیران ارشد بانک سینا در منطقه اصفهان و چهارمحال و بختیاری صحبت و رایزنی شد.

بررسی شیوه های نوین تامین منابع ارزی و ریالی شرکت و ایجاد فرصت های آتی نیز ازدیگر مباحث مطرح شده دراین جلسه بود، همچنین مدیران ارشد بانک سینا در اصفهان به همراه مدی رعامل شرکت امین طب سپانو و مهندسین فنی، از بخش های مختلف روند احداث پروژه  بیمارستان فوق تخصصی 250 تختخوابی اسپادانا بازدید کردند و از ظرفیت ها، امکانات آتی و آخرین طراحی های این ابر پروژه در بخش سلامت استان دیدن نمودند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

درباره ما

شرکت امین طب سپانو با استعانت از درگاه الهی و با همراهی خانواده بزرگ فولاد مبارکه اصفهان به منظور تقویت مشارکت در بخش خصوصی حوزه سلامت در راستای افزایش سطح سلامت در میهن عزیزمان در تیر ماه سال ۱۳۹۶ به ثبت رسیده است.

پروژه در حال انجام

شبکه های اجتماعی

QR کد

تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به شرکت امین طب سپانو می باشد

طراحی سایت افسون وب