امام علی (ع): خردمندترین مردم کسی است که به عواقب و فرجام کار بیشتر بنگرد امام باقر (ع): عالمی که مردم ار علم او بهره گیرند، از هفتاد هزار عابد بهتر است حضرت محمد (ص): هرکسی آبروی مومنی را حفظ کند بدون تردید بهشت بر او واجب شود امام زمان (عج): زمین هیچ گاه از حجت خالی نخواهد بود؛ چه آن حجت ظاهر باشد و چه پنهان

طیب نیا: نگاه ویژه مدیران به «ارتقای فرهنگی سازمانی» بخش مهمی از شکل‌گیری فرهنگ متمایز فولاد مبارکه است

طیب نیا: نگاه ویژه مدیران به «ارتقای فرهنگی سازمانی» بخش مهمی از شکل‌گیری فرهنگ متمایز فولاد مبارکه است

به گزارش روابط عمومی شرکت امین طب سپانو، مدیرعامل و معاونین شرکت فولاد مبارکه طی نشستی به مناسبت سال جدید با مدیر عامل، اعضای هیئت مدیره و جمعی از مدیران شرکت امین طب سپانو دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار دکتر طیب نیا، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه ضمن اشاره به شعار امسال؛ بر انجام وظایف سازمانی در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری تاکید کرد.

وی همچنین ضمن تشریح اهمیت ارتقای فرهنگی سازمانی، نگاه ویژه مدیران به این مقوله به عنوان بخش مهمی از شکل‌گیری فرهنگ شاخص و متمایز فولاد مبارکه را خواستار شد.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه با تبیین اهمیت مفهوم شکرگزاری در فرهنگ و آیین کشور ، ترویج فرهنگ تشکر و تکریم در سازمان را از عوامل مهم انگیزشی در ارتقاء پیشرفت سازمان عنوان نمود.

در بخش دیگری از این نشست صمیمانه و نوروزی، مهندس محمد رضا عمانی ضمن بیان گزارش مختصری از فعالیت‌های شرکت امین طب سپانو در سال گذشته و تشکر از همراهی هیئت مدیره شرکت, کمبود سرانه تخت بیمارستانی در استان اصفهان به نسبت میزان متوسط این شاخص در کشور را یکی از مشکلات و معضلات مهم حال حاضر استان اصفهان بر شمرد‌.

مدیرعامل شرکت امین طب سپانو در ادامه ضمن بیان اهمیت و ضرورت ورود شرکت فولاد مبارکه به حوزه سلامت اجتماعی در جهت حل مشکل بیان شده استان عنوان کرد: در طراحی و ساخت بخش‌های مختلف بیمارستان تخصصی 250 تختخوابی اسپادانا علاوه بر نگاه به نیازمندی‌های فولاد مبارکه به عنوان سرمایه‌گذار از نتایج پژوهش جامع در مورد بیماری‌های آینده استان و کشور استفاده شده است.

وی در خصوص ورود بیمارستان اسپادانا به چرخه خدمات حوزه سلامت کشور در آینده نزدیک،جهت کاهش مشکلات مردم عزیز استان و کشور ابراز امیدواری نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

درباره ما

شرکت امین طب سپانو با استعانت از درگاه الهی و با همراهی خانواده بزرگ فولاد مبارکه اصفهان به منظور تقویت مشارکت در بخش خصوصی حوزه سلامت در راستای افزایش سطح سلامت در میهن عزیزمان در تیر ماه سال ۱۳۹۶ به ثبت رسیده است.

پروژه در حال انجام

شبکه های اجتماعی

QR کد

تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به شرکت امین طب سپانو می باشد

طراحی سایت افسون وب