امام علی (ع): خردمندترین مردم کسی است که به عواقب و فرجام کار بیشتر بنگرد امام باقر (ع): عالمی که مردم ار علم او بهره گیرند، از هفتاد هزار عابد بهتر است حضرت محمد (ص): هرکسی آبروی مومنی را حفظ کند بدون تردید بهشت بر او واجب شود امام زمان (عج): زمین هیچ گاه از حجت خالی نخواهد بود؛ چه آن حجت ظاهر باشد و چه پنهان

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت برگزار شد + تصاویر

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت برگزار شد + تصاویر

به گزارش روابط عمومی شرکت امین طب سپانو، مجمع عمومی عادی سالانه شرکت، روز چهارشنبه مورخ نوزدهم اردیبهشت ماه با حضور اکثریت نمایندگان سهامداران حقوقی و حقیقی در دفتر فولاد مبارکه در اصفهان برگزار شد.

در این مجمع، هیئت مدیره شرکت امین طب سپانو ضمن ارائه گزارشی اجمالی(به صورت مکتوب و تصویری،) از عملکرد سالانه خود در سال 1402 با محوریت اجرای پروژه بیمارستان فوق تخصصی 250 تختخوابی اسپادانا بر میزان پیشرفت فیزیکی این ابر پروژه تاکید کردند.

همچنین دراین جلسه پس از استماع گزارش های حسابرس و بازرس قانونی در خصوص صورت های مالی شرکت منتهی به اسفند سال 1402 ، این صورت های مالی به صتویب رسید  و «موسسه کاربرد تحقیق »به عنوان حسابرس و بازرس قانونی جدید برای سال 1403 انتخاب شد.

در این جلسه روزنامه «اصفهان زیبا» به عنوان روزنامه کثیرالانتشار این شرکت در سال 1403 از سوی هیئت رئیسه انتخاب  و سیاست های کلی برای خط مشی حرکتی شرکت در سال 1403 در اجرای پروژه تکمیل بیمارستان اسپادانا تعیین گردید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

درباره ما

شرکت امین طب سپانو با استعانت از درگاه الهی و با همراهی خانواده بزرگ فولاد مبارکه اصفهان به منظور تقویت مشارکت در بخش خصوصی حوزه سلامت در راستای افزایش سطح سلامت در میهن عزیزمان در تیر ماه سال ۱۳۹۶ به ثبت رسیده است.

پروژه در حال انجام

شبکه های اجتماعی

QR کد

تمامی حقوق سایت محفوظ و متعلق به شرکت امین طب سپانو می باشد

طراحی سایت افسون وب